• od Samuel Dovičák
 • 11. februára 2024

  Vážení strechári,

  Počas uplynulého týždňa sme na pôde našej firmy DACHCOM CENTRUM usporiadali jedinečný Strechársky Workshop, ktorý zlákal viac ako 70 vášnivých strechárov a odborníkov z rôznych oblastí. Bola to pre nás obrovská česť privítať takýto počet nadšených účastníkov!

  Začiatok workshopu – Raňajky s Creatonom

  Workshop sme odštartovali hneď ráno s akciou „Raňajky s Creatonom“, kde nám firma Creaton predstavila svoje najnovšie trendy v oblasti strešných krytín a ich produkty. Počas celej akcie ste sa mohli tešiť na občerstvenie, ktoré sme pre vás pripravili.

  Creaton prednaška strecharsky workshop
  Creaton prednaška workshop

  Prednášky technológií a produktov

  Jednotlivé prednášky a prezentácie našich partnerov priniesli cenné informácie a poznatky z oblasti strešných technológií. V zastúpení firmy Siga, Bc. Karol Plaštiak predstavil švajčiarske lepiace pásky a fólie Siga a robili sme s nimi rôzne pokusy a testy kvality, zatiaľ čo firma Fakro a Anavek sa zameriavali na strešné okná, výlezy a ich ďalšie inovatívne systémy.

  Siga prednaška workshop
  fakro prednaška workshop

  Nezabudli sme ani na nátery na drevo a iné produkty od firmy A.L.K., ktoré nám predstavil pán Miroslav Mihaľ. Po vynikajúcej prezentácii sme sa mohli venovať praktickým ukážkam náradia od firmy IFKO a Milwaukee, kde ste si mohli vyskúšať ich špičkové nástroje.

  Alk prednáška workshop
  alk Miroslav Mihaľ

  Záverečná prednáška od firmy Budmat nás zasvätila do montáže modulárnych plechových krytín. Taktiež sme sa mohli pustiť do praxe a zažiť, ako sa takéto krytiny montujú.

  Pri príjemnom občerstvení a chutnej opečenej klobáske sme mohli v pokoji zdieľať svoje skúsenosti a dojmy z dňa plného nových poznatkov.
  Na záver sme každému účastníkovi odovzdali certifikát o úspešnom absolvovaní workshopu a zároveň si mohol každý vyzdvihnúť aj darček od našich partnerov. Šťastlivci, ktorí vyhrali pobyt v Poľsku so super programom od firmy Creaton, sa môžu tešiť na nezabudnuteľný zážitok výrobnou halou tejto spoločnosti.

  milwaukee dodávka workshop
  milwaukee náradie

  Odovzdávanie cien a záver workshopu

  Srdečne ďakujeme všetkým účastníkom a partnerom za ich podporu a prítomnosť na našom Strechárskom Workshope 2024. Bol to skvelý deň plný vzdelávania, zdieľania skúseností a nových priateľstiev.

  S úctou,

  Tím firmy DACHCOM CENTRUM