reklamny plot dachcom centrum kjg regamet tondach bramac
 • od Samuel Dovičák
 • 28. februára 2024

  DACHCOM CENTRUM – strešné, stavebné a kutilské centrum

  V článku sa dozviete o inovácii, ktorú priniesol nový reklamný plot firmy DACHCOM CENTRUM. Zistite, ako sme vytvorili moderný, jednotný a profesionálny dojem už pri vstupe na našu firmu.

  Úvod: Potreba zmeny

  Všetci naši zákazníci a partneri dobre vedia, že pri príjazdovej ceste k našej predajni a firme, máme dlhý plot. Tento plot už ma nejaké tie roky odžité, a bol v nie veľmi optimálnom stave čo sa týka vizuálnej stránky. Na plote sme mali viacero miest, kde bola hrdza, kde bol plech na plote ohnutý alebo poškodení, a reklamné bannery boli nepekné, staré, niektoré poškodené… a hlavne nemali systém… Každý banner mal inú veľkosť, a bol z iného materiálu.

  Koncept dizajnu ešte len budúceho reklamného plotu

  Vizualizácia reklamného plotu DACHCOM CENTRUM

  Vizualizácia reklamného plotu DACHCOM CENTRUM

  Plánovanie inovácie: Rozhodnutie o zmene a spolupráca s partnermi

  A preto sme si povedali, že je potrebná zmena. A tak nastal čas premýšľania ako tento plot zmeníme… A tak nás napadla myšlienka reklamného plotu. Rozhodli sme sa, že oslovíme našich obchodných partnerov, aby nám pomohli vytvoriť niečo unikátne… REKLAMNÝ PLOT, a myslíme, že sa nám to podarilo. Pri vytvorení nášho reklamného plotu sa podieľalo mnoho firiem, ktoré nám poskytli dizajn alebo celý banner… a to firmy ako: KJG, REGAMET, PREFA, BRAMAC, ICOPAL, Tondach, IKO šindle, Creaton, Terran, Herbol Slovensko, Bochemit, Knauf Insulation, FAKRO, VELUX, Soudal a Ruukki.

  reklamné bannery na plote od FAKRO TERRAN CREATON IKO a pod

  Vytvorenie nového dizajnu pre reklamný plot: Jednotný a moderný vzhľad

  Následne sme navrhli dispozíciu a rozostupy bannerov – každý banner má 2 metre výšku, a 1 meter šírku, a je vyrobený z di-bond reklamnej dosky, na ktorú je dizajn potlačený.

  Týmto sa nám podarilo dosiahnuť jednotnosť, modernosť, jednoduchosť, prehľadnosť a PROFESIONALITU! Každý zákazník, ktorý k nám príde, tak už na príjazdovej ceste uvidí čo všetko ponúkame a predávame. Je to naozaj skvelé.

  Poďakovanie partnerom: Spolupráca, ktorá priniesla výnimočné výsledky

  Všetkým partnerom, ktorí s nami spolupracovali, veľmi pekne ĎAKUJEME!
  Tím firmy DACHCOM CENTRUM.

  reklamny banner SOUDAL a firma DACHCOM CENTRUM